Daj Się Poznać – tydzień ósmy

Z opóźnieniem ale jest 😉

 

W minionym tygodniu udało się w końcu zamieścić 2 wpisy (poza raportem) i mam nadzieję, że taki cykl pozostanie na dłużej. Nie mogło zabraknąć raportu z postępu prac. Poza tym pojawił się trzeci już wpis dotyczący flexboxa oraz kontynuacja pracy z GitHubem –  tagi i bugi.

Na ten tydzień w planach jest ostatni wpis wprowadzający do flexboxa –  tym razem dotyczący właściwości elementów (items). Prawdopodobnie będzie to powrót do serii Blog od podstaw i od teraz seria byłaby kontynuowana bez przerw a wpisy rozwijające poszczególne zagadnienia (jak te o flexboxie) będą dodatkowe a nie w „zastępstwie”.

 

W projekcie udało mi się „ukończyć” zadania – można je dodawać, przypisywać do projektu i wyświetlać 😀 Zrobiłem też nieco poprawek, które zostały wymuszone. I to by było na tyle z powodu kilku błędów, które zajęły mi sporo czasu.

Na ten tydzień planuję tylko dokończyć integrację zadań z projektami (otwieranie projektów), sortowanie (drag&drop) i „wykonywanie” zadań. Nie będę planował więcej, bo wiem, że mi to nie wychodzi a w razie gdyby się udało zrobić więcej to będzie miły bonus.

 

Demo zostało zaktualizowane: todloo.devblog.eu a projekt jak zawsze jest dostępny na GitHubie.